دعوت نامه شرکت ایران فارمیس جهت نمایشگاه ایران مد 1402

دعوت نامه شرکت ایران فارمیس جهت نمایشگاه ایران مد 1402

درباره نمایشگاه ایران مِد
در دنیای امروز با افزایش تقاضا برای بهداشت و درمان های نوآورانه، با اتکای فزاینده دولت ها و سازمان‌های بهداشتی به تشخیص منظم بیماران و درمان سریع، و افزایش آگاهی عمومی به عنوان عامل اصلی رشد بخش های مختلف تجهیزات و ملزومات پزشکی شناخته می شود.
از همین سبب تولیدکنندگان به همراه تامین و توزیع‌کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در تلاش برای نزدیک‌تر شدن به مصرف‌کننده نهایی با استفاده از آخرین تغییرات، یافته‌های علمی، تکنولوژی‌ها روز، هوش مصنوعی و با کمک و همراهی کادرهای محترم درمانی و دانشگاهی همواره بدنبال خلق بهترین خدمات و تولیدات می باشند.
از طرفی نیز، نیاز رشد شاخص‌های درمان و سلامت کشور ایران و پتانسیل‌های موجود جهت امکان ارتقاء ۵ برابری ظرفیت فعلی و نزدیک شدن به شاخص‌های سرانه‌ی جهانی درمان و سلامت، نقش تامین کنندگان و زنجیره تامین تجهیزات پزشکی را بیش از پیش روشن می نماید.
علاوه بر این، فرصت های صادراتی در کشورهای همسایه با ایران به دلیل افزایش جمعیت، افزایش درآمد سرانه و افزایش نگرانی های بهداشتی در بین مردم و افزایش سرمایه گذاری بر روی زیرساخت های مراقبت های بهداشتی، به عنوان یکی از سریع ترین مناطق در حال رشد نشان دهنده توسعه بازارهای تجهیزات پزشکی برای صادرکنندگان می باشد.
از همین رو رویداد ایران مِد 2023 یک سکوی منحصربفرد برای نمایش آخرین نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی است و فرصتی ویژه برای تأمین کنندگان (غرفه داران) و همچنین فعالین، مصرف کنندگان و خریدارن، محصول نهایی(بازدیدکنندگان) است، تا بایکدیگر ملاقات کرده، ایده ها، تجربیات و احساسات خود را تغییر دهند، در مورد روندهای آینده بیاموزند، محصولات و خدمات جدید را در بخش تجهیزات پزشکی کشف کنند و از این طریق الهام بگیرند و تجارت خود را در یک محیط مطلوب توسعه دهند.